Rodinná cukrárna s vlastní výrobou dortů, zákusků a čokoládových pralinek Cukrárna Pavlos

Dočasný výpadek dodávky fondánových listů
Omlouváme se

!!! NOVINKA !!!

Tiskneme na jedlý papír nebo fondánový list

Vytiskneme vám libovolný obrázek, který nám dodáte, a to až do velikosti formátu A3.

Používáme jedlý inkoust i potištěný papír/list nejvyšší kvality vyrobený v EU.

Připravujeme pro vás e-shop s možností doručení až k Vám.

V současné době je možné si tisk objednat při návštěvě cukrárny nebo prostřednictvím e-mailu (tisk@cukrarnapavlos.cz) - s vyzvednutím následující den v cukrárně.


Zvolit jedlý papír nebo fondánový list?

Jedlý papír

snadná dekorace na dort. Jedná se o tenkou oplatku, zdobenou potravinářskými barvami. Má podobné vlastnosti jako klasický papír, proto se na něj dá tisknout a je nutné ho chránit před vlhkostí. Je křehký a je nutné s ním tedy manipulovat opatrně. Z jedlého papíru vytvoříte jednoduše i dortové zápichy, např. přichycením ke špejli.

Fondánový list

Jedná se o slisovanou cukrovou hmotu, je tedy i tak ohebný, čímž umožňuje kreativnější využití. Při manipulaci ho chrání spodní folie, kterou je nutné před aplikací listu na dort odstranit. Má výhodu, že pod ním neprosvítá korpus, může se položit přímo na máslový krém. Fondánový list lze přichytit rovněž navlhčením vodou.


Formát tisku je možné volit dle požadavku, vždy zvažte, zda rozměr obrázku odpovídá vaší představě o použití na dortu. A dle toho se volí formát jedlého papíru nebo fondánového listu

Při volbě velikosti uvažujte i nad tím, že tiskárna nevyužívá plný formát, ale má netisknutelné okraje (cca 4 mm na každé straně jedlého papíru a cca 5 mm u fondánového listu).

Data, která nám dodáte by měla být nejlépe ve formátu JPG nebo PNG. S ostatními si také poradíme, ale možná budeme muset s vámi výsledek konzultovat a tím nezaručíme tisk do následujícího dne.

Trvanlivost tisku je minimálně 12 měsíců, ale vzhledem k tomu, že jedlý papír i fondánový list postupně prosychá, a stává se křehčím, doporučujeme aplikaci na dort do 1-2 týdnů od zakoupení.


Objednáte-li si tisk v cukrárně, hned následující den si jej vyzvednete opět v cukrárně (za předpokladu, že nenastane komplikace s formátem dat). Data nám zašlete na e-mail, případně dodáte na nosiči USB (v takovém případě, ale zaručujete, že se na datovém nosiči nenachází i jiná data). Při vyzvednutí Vám bude datový nosič vrácen.

Objednáte-li si tisk prostřednictvím e-mailu (tisk@cukrarnapavlos.cz) do 19:00, vyzvednete si obrázek následující den v cukrárně (za předpokladu, že nenastane komplikace s formátem dat). Po vyzvednutí budou u nás data smazána.


Nezapomeňte, že nesete plnou odpovědnost za Vámi dodaná data, a to z hlediska případných autorských práv.

(Ilustrační foto)

         
Kruhové motivy   Celoplošné motivy   Malé motivy
   

Kruhové motivy Celoplošné motivy Malé motivy
Ø do 14 cm 69,- A5 od 75,- A5 od 69,
Ø 15 - 20 cm 79,- A4 od 99,- A4 od 79,-
Ø 21 -29 cm 129,-   A3 od 149,- A3 od 130,-